|
VOLGRAAF |
I. Hermen Matthijsz Volgraeff, otr. Dordrecht 1-4-1612 Maijken
Jaspers van Diepebeec.
Uit het huwelijk:
1. Josijntgen + Heijltien, ged. Dordrecht nov 1616.
2. Boudewijn, ged. Dordrecht sept 1623, volgt IIa.
3. Jan, ged. Dordrecht maart 1630.
4. Jasper, volgt IIb.
5. Matthijs, volgt IIc.
IIa. Boudewijn Hermens Volgraef, ged. Dordrecht sept 1623, j:m: van
Dordrecht, schipper (1651), "pont-meter" (1678), wonende op de Hoge
Nieustraet (1651), wonende in Vleesch-houwersstraet (1678), otr. Dordrecht
24-9-1651, tr. (1) Dordrecht (Grote Kerk) 15-10-1651 Emmetje Wilms Keijser,
weduwe van Evert van der Mast (schiptimmerman), wonende op de Hoge Nieustraet,
otr. (2) Dordrecht 9-1-1678 Lijsbeth Braet, van Dordrecht, weduwe van
Abraham de Wael, wonende bij de Beurs
Uit het eerste huwelijk:
1. Janneghe, ged. Dordrecht 31-7-1652.
2. Maeijke, ged. Dordrecht 4-10-1653.
3. Herman, ged. Dordrecht 17-4-1658, volgt IIIa.
4. Willem, ged. Dordrecht 19-11-1659, volgt IIIb.
3. Josina, ged. Dordrecht 20-6-1663, j:d: van Dordrecht wonende in de
Krommen Elboogh geassisteerd met Annigie Jacobs huijsvrou van Willem Volgraeff
desselfs aengehoude suster, otr/tr. Dordrecht 15/29-7-1696 Mathijs van Dalen,
j:m: van Dordrecht, maselaer wonende in de Zaris gangh geassisteerd met desselfs
vader.
4. Jacobus, ged. Dordrecht 20-1-1666.
5. Jacobus, ged. Dordrecht 28-9-1667.
Uit het tweede huwelijk:
1. Simon, ged. Dordrecht 26-8-1678.
IIb. Jasper Hermensen Volgraef, j:m: van Dordrecht woonende bij de
Blaeupoort, schiptimmerman, otr/tr. Dordrecht 20-4/4-5-1636 Janneke Jans,
j:d: van Dordrecht woonende in de Kolfstraet.
Uit het huwelijk:
1. Christina, ged. Dordrecht dec 1636.
2. Josina, ged. Dordrecht 8-1-1645.
3. Jannitgen, ged. Dordrecht 12-8-1646.
4. Josijntje, ged. Dordrecht 11-1-1652.
5. Jan Jaspersen Volgraaf, geb. ca. 1650, otr. Dordrecht 10-5-1671 Aeltge
Jacobs. (Kinderen: Jasper 9-9-1672, Jasper 13-10-1679).
IIc. Matthijs Hermensen Volgraeff, otr. Dordrecht 22-3-1643 Hester
Cornelis.
Uit het huwelijk:
1. Josijntje, ged. Dordrecht 28-2-1644.
2. Hermen, ged. Dordrecht 4-4-1646, volgt IIIc.
3. Geertruijdt, ged. Dordrecht 14-8-1648.
4. Jasper, ged. Dordrecht 17-1-1651.
5. Jasper, ged. Dordrecht 4-2-1652.
6. Cornelis, ged. Dordrecht 30-6-1655.
IIIa. Herman Boudewijnse Vollegraft, j:m: wonende in de Krommen Elleboog,
kuijper (1682), otr/tr. Dordrecht 15/30-3-1682 Geertie (Grietje/Geertruijdt)
Aerts, j:d: wonende in de Krommen Elleboog.
Uit het huwelijk:
1. Arien, ged. Dordrecht 31-7-1684.
2. Teuntie, ged. Dordrecht 5-8-1686.
3. Theuntie, ged. Dordrecht 28-3-1688.
4. Maijke, ged. Dordrecht 30-11-1689.
5. Boudewijn, ged. Dordrecht 5-12-1691
6. Aert, ged. Dordrecht 12-9-1694.
7. Aartje, ged. Dordrecht 315-1696.
IIIb. Willem Boudewijnsz Volgraaf (Volgracht), ged. Dordrecht 19-11-1659,
j:m:, varent-gast, otr/tr. Dordrecht 24-9/9-10-1690 Annegie Jacobs, j:d:
van Dordregt wonende in de Crommen-Elboogh.
Uit het huwelijk:
1. Boudewijn, ged. Dordrecht 21-7-1691.
2. Maria, ged. Dordrecht 5-6-1693.
3. Jacob, ged. Dordrecht 24-12-1694.
4. Emmigje, ged. Dordrecht 23-1-1697.
5. Jacob, ged. Dordrecht 7-3-1699.
6. Barber, ged. Dordrecht 10-1-1701.
7. Neeltje, ged. Dordrecht 25-11-1702.
8. Neeltje, ged. Dordrecht 16-1-1705.
9. Willem, ged. Dordrecht 9-9-1707.
10. Cornelis, ged. Dordrecht 7-5-1710.
? IIIc. Hermen Matthijsz Volgraef, ged. Dordrecht
4-4-1646, tr. NN.
Kinderen:
1. Matthijs Hermense Volgraeff, volgt IV.
? IV. Matthijs Hermense Volgraeff, j:m: van Dordrecht geass met Herman
Volgraeff desselfs vader, otr/tr. (1) Dordrecht 20-9/30-10-1699 Sara Dircx
Wandelaers, j:d: van Dordrecht wonende aen den Noordendijck geass met Ida
Sanders desselfs moeder, otr/tr. (2) Dordrecht 7/23-6-1720 Anna Pieterse
Kleijn, j:d: van Dordregt woont op den Noordendijk geass met Marij Lauwen
wed Corn. van den Bosch haer muij.
Kinderen eerste huwelijk:
1. Jenefaes, ged. Dordrecht 21-10-1705.
2. Dirk, ged. Dordrecht 28-10-1707, zoon van Matthijs Hermansse en Sara
Dirks.
3. Kornelis, ged. Dordrecht 22-1-1709, zoon van Matthijs Hermansse en
Sara Dirks.
4. Frans, ged. Dordrecht 24-9-1710, zoon van Matthijs Hermansse en Sara
Dirks.
5. Elizabeth, ged. Dordrecht 2-1-1713, dochter van Matthijs Hermanse en
Sara Wandelaer.
6. Cornelis, ged. Dordrecht 4-1718.
? 7. Herman Tijsse Volgraaff, jongman van Dordregt,
volgt V.
Kinderen tweede huwelijk:
1. Catrina Geertruij, ged. Dordrecht 26-4-1722.
2. Geertruij, ged. Dordrecht 1-2-1724, dochter van Matthijs Hermans en
Anneke Pieter.
3. Martina, ged. Dordrecht 16-11-1729.
V. Herman Tijsse Volgraaff, jongman van Dordregt woont op den Noordendijk
geassisteerd met Mattijs Volgraaff zijn vader, otr/tr. Dordrecht
22-10/14-11-1728 Lijsbet Stoel, j:d: van Dordegt woont in den
Heermanssuisstraat geass met Rooksje de Jager wed Cornelis Stoel haer moeder.
Kinderen:
1. Matthijs, ged. Dordrecht 17-3-1729, volgt VI.
2. Cornelis, ged. Dordrecht 14-11-1745.
VI. Mathijs Hermanszn Volgraef (Volgrave), ged. Dordrecht 17-4-1729,
otr/tr. Dordrecht 3-1/20-1-1760 Anna Louisdr van (der) Beek, ged.
Dordrecht 17-6-1736, geass. door haar moeder Antonia Roos, wed. van
Louwerijs van der Beek.
Uit dit huwelijk:
1. Hermannes, ged. Dordrecht 14-01-1763.
2. Louwijs, ged. Dordrecht 12-07-1765.
3. Pieter, ged. Dordrecht 30-10-1767.
4. Louis, ged. Dordrecht 15-09-1769, volgt
VIIa.
5. Elisabeth, ged. Dordrecht 29-01-1772.
6. Antonie, ged. Dordrecht 04-03-1774, volgt
VIIb.
7. Eijda, ged. Dordrecht 29-12-1775.
8. Matthijs, ged. Dordrecht 12-10-1781.
VIIa. Louis/Louwys/Louwrens Mathijsz. Volgraef, ged. Dordrecht 15-9-1769,
geass. door zijn vader Mathijs Volgraef, otr/tr. Dordrecht 12/29-8-1790
29-08-1790 Hermina Jansdr. van Geluk, ged. Dordrecht 19-08-1758,
wed. Hubert Bluytenhek; zij tr. (3) Pieter de Geus, arbeider, wonend te
Dordrecht.
Uit het tweede huwelijk:
1. Johanna, ged. Dordrecht 8-10-1790, overl.
Dordrecht 3-5-1845,otr/tr. Dordrecht 29-12-1810/12-1-1811 Pieter Pietersz.
Deegens, ged. Dordrecht 3-12-1784, arbeider/schipper, overl. Dordrecht
9-10-1852.
2. Matthijs, ged. Dordrecht 15-08-1792.
3. Lukas, ged. Dordrecht 6-6-1796.
VIIb. Anthonij Volgraaf, j:m: geb te Dordrecht wonende in de Kolfstraat
geass met zijnen vader Matthijs Volgraaf, overl. na 1821/voor 1830 (op eene
zeereis overleden), otr/tr Dordrecht 28-5/13-6-1801 Elizabeth de Ruyter,
ged. Dordrecht 4-8-1780, j:d: geb te Dordrecht wonende in de Kolfstraat geass
met haren vader Hendrik de Ruiter, naaister (1821/1839), overl. Dordrecht
3-9-1846 (aktenr 570; 67 jr.; voormiddag half 9; MW 747 Noordendijk).
* Wonende: (1830) C378 Torenstraatje (met Teunis DE KLOUWER 50 jr
j:m:), (1840) C1491 Kromme Elleboog (met Arie Stam en Johanna de Ruiter en hun
kind Leendert Stam).
Uit het huwelijk:
1. Mattijs, ged. Dordrecht 16-7-1801, opperman, Anthonij afwezend bij
huwelijk in 1821, tr Dordrecht 22-8-1821 (aktenr 111) Joanna Aelmans, geb
Dordrecht 1802, dienstbaar, dc van Nicolaus Aalmans (ovl en begr 29-7-1811) en
Joanna Karstein (schoonmaakster; 42 jr in 1821). (Kinderen: Anthonij, geb
Dordrecht 1820).
2. Hendrika, ged. Dordrecht 19-1-1806.
3. Johanna Maria, ged. Dordrecht 15-5-1809.
Uit een relatie of huwelijk met Anthonij Volgraaf:
1. Johanna de Ruijter, geb. Dordrecht 7-12-1815 (aktenr 606; des
morgens half 8 C1511 Kolfstraat; get. Hendrik de Ruiter 65 jr.), dr. van
Elizabeth de Ruiter (naaijster), tr. Dordrecht 23-10-1839 (aktenr 144) Arij
Stam, geb. Vlaardingen 22-11-1814, arbeider, overl. Dordrecht 18-1-1894 (aktenr
74; namiddag half 12; 76 Marienbornstr; 79 jr).
* * *
- Herman Volraedt, j:m: van Dordrecht, kuijper, wonede in
Schuijtemakersstraet, otr. Dordrecht 7-4-1669 Lijsbeth Barendts, j:d: van
Dordrecht bij de Hermesuijstraat.
Uit het huwelijk:
1. Catharina, ged. Dordrecht 30-3-1672.
2. Cornelis, ged. Dordrecht 22-9-1673.
3. Matthijs, ged. Dordrecht 3-12-1674.
4. Cornelis, ged. Dordrecht 13-8-1677.
5. Catarina, ged. Dordrecht 20-5-1680.
6. Emmetje, ged. Dordrecht 27-7-1682.
|
VAN SON |
I. Jan van Son, tr. Maria de Bie.
Kinderen
1. Johannes, ged. Dordrecht 30-1-1728, volgt II.
2. Willem, ged. Dordrecht 1-3-1730.
3. Belia, ged. Dordrecht 23-12-1731.
II. Jan van Son, ged. Dordrecht 30-1-1728, j:m: van Dordrecht
woond in de Doelstraat geassisteert met zijn moeder Maria de Bie wed Jan van
Son, otr/tr. Dordrecht 16-4/3-5-1750 Cornelia van Asperen, j:d: van
Sliedregt woond voor 't Bagijnhoff geass met haare moeder Grietje Willigenboom
wed Arij van Asperen.
Kinderen:
1. Jan, ged. Dordrecht 9-4-1751.
2. Arie, ged. Dordrecht 26-12-1752, volgt III.
3. Willem, ged. Dordrecht 2-5-1755.
4. Margrita, ged. Dordrecht 11-3-1757.
5. Willem, ged. Dordrecht 8-8-1759.
6. Margrita, ged. Dordrecht 27-12-1761.
7. Marinus, ged. Dordrecht 13-1-1764.
8. Maria, ged. Dordrecht 6-10-1765
III. Arie van Son, ged. Dordrecht 26-12-1752, j:m: woont in den
Heerhermanshuisstraat geass met zijn vader Jan van Son, otr/tr. Dordrecht
7/24-5-1778 Francina Reijders, j:d: woont bij de Spuipoort geadsisteert
met haar moeder Sara Wanda wed. Jan Reijders.
Kinderen:
1. Johannes, ged. Dordrecht 26-7-1778.
2. Willem, ged. Dordrecht 1-12-1779.
3. Sara, ged. Dordrecht 6-3-1782.
4. Marijnis, ged. Dordrecht 30-7-1783.
5. Cornelia, ged. Dordrecht 14-10-1785.
6. Jannetje, ged. Dordrecht 24-10-1787.
7. Francina, ged. Dordrecht 9-10-1789
8. Francina, ged. Dordrecht 17-9-1791.
8. Judik, ged. Dordrecht 28-1-1795, tr. Dordrecht ca. 1823 Johannes/Jan van Dalen,
ged. Dordrecht 17-4-1801, zoon van Nicolaes/Nicolaas van Dalen en Johanna
Catharina Frits.
|
DE JONGH |
I. Gijsbert Wouterse de Jongh, tr. Catharina Kulers.
NB.
- Gijsbert Wouterse, j:m: van Aelst, schoenmaecker op de Nieuwbrugh, otr/tr.
Dordrecht 6/20-5-1685 Catharina Coenen, j:d: van Duysburgh wonende in 't
Weeshuijsstraetje.
Kinderen:
1. Koendert, ged. Dordrecht 21-4-1686.
2. Wouter, ged. Dordrecht 23-3-1688.
3. Margrieta, ged. Dordrecht 4-3-1691.
4. Lucas, ged. Dordrecht 15-6-1692.
5. Lucas, ged. Dordrecht 27-2-1695.
- otr. Dordrecht 20-4-1704 Ot van der Brugge, j:m: van Alblasserdam woont in 't
Weeshuijsstraetje geass met Gijsbert de Jongh desselfs neeff met Martijntie
Leef"hes", j:d: van Driesburgh woont aen de Vuijlpoort geass. met
Catharina Knele haer goede kennis (tr. 4/5).
- otr. Dordrecht 20-1-1704 Pieter van der Wal. j:m: van Vuren woont ontrent
Groothooft geass met Gijsbert de Jongh sijn goede kennis met Angeniete Stam,
j:d: van Duesbergh woont in 't Weeshuijsstraetje geass. met Ariaentie Verhaer
haer goede kennis (tr. 3.2).
Kinderen:
1. Pieternella, ged. Dordrecht 26-2-1698.
2. Lijsbeth, ged. Dordrecht 12-10-1701.
3. Wouter, volgt II.
II. Wouter Gijsbertse de Jongh, geb. voor ca. 1695, jongman van Dordregt
woont in het Weeshuisstaetje geass met Gijsbert de Jongh sijn vader (1714), wedn
van Dodregt woont in den Hermanshuijsstraet (1724), otr/tr. (1) Dordrecht
30-12-1714/21-1-1715 Elizabeth Vroombagh, j:d: van Wesel woont in het
Weeshuijsstraetje geass. met Catharina Culers huisvr van Gijsbert de Joingh
haere goede bekende, otr/tr. (2) Dordrecht 29-12-1724/14-1-1725 Anna Weijnen
(Wijns), j:d: van Wezel woont in den Heermanhijsstraet geass met Anna
Jonasse huisvrouw van Frans van thienen haer goede kennis.
Uit het eerste huwelijk:
1. Catrijna, ged. Dordrecht 7-10-1725.
2. Gijsbert, ged. Dordrecht 26-1-1717.
3. Margriet, ged. Dordrecht 8-9-1718.
Uit het tweede huwelijk:
1. Gijsbert, ged. Dordrecht 7-10-1725.
2. Margrieta, ged. Dordrecht 22-7-1727, otr/tr. Dordrecht 10/27-7-1755 Jacobus
van Daelen, ged. Dordrecht 8-6-1732, j.m. van Dordrecht woont in de
Maezelaarssteeg geadsisteerd met zijn vaeder Claas van Daelen, zoon van Nicolaes van Dalen
en Jannetje van Bake.
3. Pieternella, ged. Dordrecht 2-3-1729.
4. Anna Catrina, ged. Dordrecht 1-4-1731.
|
VAN DALEN |
- I. Claes (van Dalen), tr. NN.
Kinderen:
1. Wessel Claessen (van Dalen), geb. voor 1640, volgt IIa.
2. Johannes, geb. voor ca. 1645, volgt IIb.
IIa. Wessel Claessen (van Dalen), j:m: van Dordrecht, metselaer, wonende
in de Saresgang, otr. Dordrecht 27-4-1659, tr. Hendrick-I.. Ambagt 18-5-1659
(bescheijt gegeven om op Heeronymus Ambagt te trouwen 9-5-1659) Claertje
Carels, j:d: van Dordrecht wonende in de Saresgang.
NB.
- begr. Dordrecht (Nieuwkerk) 11-8-1705 het kint van Wessel van Dalen woont op
de Lindegraaft.
Kinderen:
1. Claes, ged. Dordrecht 1-10-1659.
2. Aletta, ged. Dordrecht 6-10-1660.
IIb. Johannes Claessen van Dalen, j:m: van Dordrecht, soldaat onder Capt.
Palm, wonende in de Saresgang, otr. Dordrecht 3-4-1667, tr. in De Linde
17-4-1667 Tanneke Matthijs, j:d: van Dordrecht wonende in de Kolfstraet.
Kinderen:
1. Claes, ged. Dordrecht 12-12-1667.
2. Matthijs, ged. Dordrecht 13-11-1669, volgt IIIb.
3. Wessel, ged. Dordrecht 7-12-1671.
4. Geertruijt, ged. Dordrecht 14-10-1674.
IIIa. Claes (van Daelen), mogelijk zoon van IIa. of van IIb.,
vermoedelijk overl. voor 1702, tr. NN; zij tr. (2) Willem Fransen.
Kinderen:
1. Jan, geb. ca. 1670, volgt IVa.
2. Cornelia, geb. ca. 1670, volgt IVb.
3. Herman, geb. voor ca. 1680, volgt IVc.
4. Jacobus, geb. voor ca. 1690, volgt IVd.
IIIb. Mathijs van Dalen, j:m: van Dordrecht, maselaer wonende in de Zaris
gangh geassisteerd met desselfs vader, otr/tr. Dordrecht 15/29-7-1696 Josijna
Volgraeff, ged. Dordrecht 20-6-1663, j:d: van Dordrecht wonende in de
Krommen Elboogh geassisteerd met Annigie Jacobs huijsvrou van Willem Volgraeff
desselfs aengehoude suster.
Uit het huwelijk:
1. Johannes, ged. Dordrecht 8-1-1697, volgt IVe.
2. Nicolaes, ged. Dordrecht 6-10-1698.
IVa. Jan van Dalen, j:m: van Dordrecht geass met Johannis Danielse sijn
swager, otr. Dordrecht 10-1-1694, tr. Dubbeldam 24-1-1694 Neeltie Pieters,
geboortigh tot Meeuwen in 't land van Altena, wed van Jacob van Drie.
IVb. Cornelia Claas, j:d: van Dordrecht wonende in de Marienbornstraat,
otr/tr. Dordrecht 23-4/15-5-1690 Johannes Danielse, j:m: van Dordrecht,
maselaer, wonende Heerhermanssuistraet.
IVc. Herman Claassen van Daalen, j:m: van Dordrecht woont in de Vriesestraet geass. met Willem Fransen desselfs stiefvader, begr. Dordrecht (Nieuwkerk) 7-9-1723 (Herme van Daale acht 't Augestijnenhof), otr/tr. Dordrecht 1/15-10-1702 Jaepie Jans, j:d: van Dordrecht woont in de Kromme Elboogh geass. met Aannighie Jans desselfs suster, begr. Dordrecht (Nieuwkerk) 18-10-1717 (Japie Jans huijsvrou van Herme van Daale in de Kromme Elboogh).
IVd. Jacobus van Dale/Dalem, geb. voor ca. 1690, j:m: van Dordrecht
woond in de Marijbornstraet geassisteerd met Jan van Dalem sijn broeder, begr.
Dordrecht (Nieuwkerk) 30-8-1734 (Jacobus van Dalen in de Marienbornstraat;
laat kindre na in 't gemeen begraven), otr/tr. Dordrecht 21-4/5-5-1709 Elisabeth/Lijsbeth
Prosser(s), ged. Dordrecht 8-11-1679, j:d: van Dordrecht woont ontrent den
Augestijnenkerck geassisteerd met Cornelia Schuttel desselfs goede kennis,
dochter van Jan Prosser(en) en Elisabeth Grims/Gund/Grijn, begr. Dordrecht
(Nieuwkerk) 5-3-1728 (Lijsbet Prosser huijsvrou van Jacobus van Daelen in het
Sackedragersstraetie; laet kindre na).
NB.
- Jan Prosser(en), tr. Elisabeth Grims/Gund/Grijn.
Kinderen:
1. Maria, ged. Dordrecht 16-7-1674.
2. Elisabeth, ged. Dordrecht 8-11-1679.
3. David, ged. Dordrecht 25-11-1682.
- Jan Janse Prosser, tr. Annige Jans. Kinderen:
1. Johannes, ged. Dordrecht 6-8-1698.
- Jacobus van Dalen, tr.
Lijsbeth Bras.
1. Jan, ged. Dordrecht 10-3-1717.
Kinderen:
1. Claes, ged. Dordrrecht 10-1-1710, volgt V.
2. Marija, ged. Dordrecht 23-1-1722.
IVe. Jan van Dalen, jongman van Dordregt woont op de haven geass. met
Josijna Volgraaff wed. Matthijs van Dalen sijn moeder, otr/tr. Dordrecht
26-4/13-5-1731 Klara van Duijnen, j:d: van Dordregt woont in de
Sarisgangh geass. met Cristina van Duyijnen haer suster.
Kinderen:
1. Josina, ged. Dordrecht 6-7-1732.
V. Nicolaes van Dalen, jongman van Dordregt
woont in de Sakdragersstraet geassisteerd met Jacobus van
Dalen zijn vader, otr/tr. Dordrecht 22-10/7-11-1728 Jannetje van Bake,
jongedogter van Dordregt woont in de Sakdragerstraet geassisteerd met Susanna
Korijn wed. Geerit van Baken haer moeder.
NB.
- Gerrit van Bakel, tr. Susanna Israels.
1. Gerrit, ged. Dordrecht 6-10-1706.
2. Koenraet, ged. Dordrecht 11-2-1702.
- begr. Dordrecht (Nieuwkerk) de soon van Gerrit van Bakens wed in 't
Sackedragersstr.
- begr. Dordrecht (Nieuwkerk) 12-1-1704 Geerit van Backe aen de Riedick.
- begr. Dordrecht (Nieuwkerk) 11-1-1710 't kint van wed van Geerit van Backe in
de Doelstraet.
Uit het huwelijk:
1. Jacobus, ged. Dordrecht 8-6-1732, volgt VI.
VI. Jacobus van Daelen, ged. Dordrecht 8-6-1732, j.m. van Dordrecht woont
in de Maezelaarssteeg geadsisteerd met zijn vaeder Claas van Daelen, otr/tr.
Dordrecht 10/27-7-1755 Margrita de Jongh, ged. Dordrecht 22-7-1727, j:d:
van Dordrecht woont in den Heerhermanshuijsstraat geadsisteerd met haer vaeder
Wouter de Jongh, dochter van Wouter Gijsbertse de Jongh en Anna Weijnen.
Kinderen:
1. Jannigje, ged. Dordrecht 25-8-1756.
2. Johanna, ged. Dordrecht 9-7-1758.
3. Nicolaes, ged. Dordrecht 12-11-1760, volgt VII.
4. Wouter, ged. Dordrecht 10-9-1763.
5. Wouter, ged. Dordrecht 10-11-1765.
VII. Nicolaes/Nicolaas van Dalen, ged. Dordrecht 12-11-1760, j:m: gebore
te Dordrecht woont in den Dwarsgang geassisteert met zijn vader Jacobus van
Dalen, otr/tr. Dordrecht 8/25-12-1785 Johanna Catharina Frits, j:d:
gebore te Gorinchem woont in de Nieuwstraat met onzent van haar vader A. Fritz
aen de kamerbewaarder.
Kinderen:
1. Margrieta, ged. Dordrecht 26-11-1786.
2. Jakobus, ged. Dordrecht 29-10-1788.
3. Antoni, ged. Dordrecht 27-10-1790.
4. Joanna, ged. Dordrecht 1-6-1793.
5. Maria, ged. Dordrecht 2-12-1795.
6. Arie, ged. Dordrecht 18-5-1798.
7. Jan, ged. Dordrecht 17-4-1801, volgt VIII.
8. Jannigje, ged. Dordrecht 29-6-1804.
VIII. Johannes/Jan van Dalen, ged. Dordrecht 17-4-1801, tr. Dordrecht ca.
1823 Judith (Judik) van Son, ged. Dordrecht 28-2-1795, dr. van Arij van
Son en Francina Rijders.
Kinderen:
1. Nicolaas, geb. Dordrecht 2-11-1823, volgt IXa.
2. Frans Johannes, geb. Dordrecht 11-12-1825.
3. Johannes, geb. Dordrecht 5-11-1827.
4. Willem Jacobus (Willem), geb. Dordrecht 5-9-1829, volgt IXb.
5. Willem Frederik George Lodewijk, geb. Dordrecht 24-3-1832
6. Jacobus, geb. Dordrecht 1834.
7. Judith, geb. Dordrecht 1837.
IXa. Nicolaas van Dalen, geb. Dordrecht 2-11- 1823, tr. Dordrecht 1843 Johanna
Huiberdina de Visscher, geb. Dordrecht 1823, dr. van Johannes de
Visscher.
Wonende: Raamstraat 605
Kinderen:
1. Johanna, geb. Dordrecht 1844.
2. Judith, geb. Dordrecht 1846.
3. Johannes, geb. Dordrecht 1849.
4. Elizabeth, geb. Dordrecht 26-4-1852.
5. Josina, geb. Dordrecht 14-5-1855.
6. Nicolaas, geb. Dordrecht 19-9-1857, sigarenmaker, tr. Lijntje
de Boeff, geb. Dordrecht 17-4-1857.
IXb. Willem Jacobus (Willem) van Dalen, geb. Dordrecht 5-9-1829, borstelmaker, sluiswachter,
tr. Martina Barto, geb. Dordrecht 22-1- 1830, dochter van Jacobus Barto en Huiberdina van
Meppelen.
Wonende: Hellingen 53
Kinderen:
1. Christiaan.
2. Jacobus.
3. Arie, tr. Alida.
4. Huibert.
5. Johannes Huibertus (Jan) van Dalen, geb. Dordrecht 24-10- 1857, volgt
X.
X. Johannes Huibertus (Jan) van Dalen, geb. Dordrecht 24-10-
1857, overl. ald. augustus 1950 (
92 jr.), tr. Dordrecht 16-4-1884
Adriana van Well, geb. Dordrecht 18-6- 1862, dochter van Alexander Arnoldus (Sander) van Well en Huibertje
van der Velden, overl. Dordrecht 21-5-1950 (87 jr.).